Pubquizz, Valentijnsdag, High Wine/beer, Gemeenschapsveiling en het 40 jarig jubileum van ’t Volksorkest! De wintermaanden saai? Nee hoor, niet bij ons…..

Vrijdag 08-02: Pub Quiz georganiseerd door Quiz Events QBWUA!

Ieder jaar weer een groot succes! De quiz is geschikt voor jong en oud, kenner en leek. Aan de hand van videobeelden worden vragen gesteld over uiteenlopende onderwerpen: geschiedenis, film, muziek, tv, kunst, wetenschap, showbizz, sport, noem maar op….alles kan voorbij komen. Het draait allemaal om parate kennis en een gezellige avond. Je kunt je inschrijven met een team van maximaal 4 personen. Deelname kost €  12,50 per team. Voor de winnaars is er naast de eeuwige roem ook nog een leuke prijs. De quiz begint om 20.30 uur, vanaf 20.00 uur is de zaal open. Vorig jaar was de quiz uitverkocht. Voorkom teleurstellingen, stel je team samen en meld je vast aan via www.quizevents.nl of info@t-fortuin.nl

14-02: Valentijnsdag!

Verras jij je stille liefde, goede vriend, waardevolle vriendin of je ouders die altijd paraat staan?!

Naast de gerechten van de kaart serveren wij een 3 gangen proeverijmenu om samen te delen en van te genieten! Reserveer snel je tafel!

24-02 en 10-03: High Wine & High Beer! (uitverkocht)

Zin in een lekkere en gezellige borrelmiddag. Hier zit je goed! Mooie wijnen, speciaalbieren, een bubbel en super lekkere bijpassende hapjes. Deze middag behoeft geen verdere uitleg, maar wel een tijdige reservering! € 24,50 p.p.

Zaterdag 30-03 en Zondag 31-03: 40 jarig jubileum van ’t Volksorkest!

Dit moet gevierd worden! Natuurlijk met heel veel muziek, verhalen en ouderwets hilarische onzin. De welkomstbubbel Staat om 17.00 uur ingetapt! Terwijl je eet en drinkt gaat de show los en neemt het Volksorkest iedereen mee naar Ierland en naar het goudgele strand van Ameland, dan via de Levensliederen van het ergste soort naar puntgaaf eigen West-Friese nummers, naar ontroerend en verrassend en alles wat daar nog tussen zit.

Voor 40 euro p.p. drink je mee, en eet je mee van een heerlijk buffet!

Kaarten verkrijgbaar via: info@t-fortuin.nl/0228-581336

Vol is Vol!